Home › Moda na wycieczki

Moda na wycieczki

Mamy trend na turystykę. Niestety, wiele ludzi nie ma pieniędzy na kilkutygodniowe wycieczki do nieznanych zakątków naszej ziemi. Takie wycieczki globtroterskie są bardzo drogie, bo bilety lotnicze i nocleg, choć tylko na sobotę i niedzielę, osiągają cenę minimum kilkaset złotych.

Gdyby tak połączyć wszystkie wędrówki w ciągu roku, wynikłaby spora wartość. Zresztą szefowie przedsiębiorstwa też nie byłoby
zachwycone z częstych wyjazdów swojego współpracownika. W takim razie opłaci się postawić na kilkugodzinne wycieczki do innego kraju. Jest to świetne rozwiązanie dla turystów lubiących zwiedzać inne kraje, ale nie mających zbyt dużo pieniędzy i czasu na to. Tanie samoloty zaoferowały projekty tego typu podróży za naprawdę małe pieniądze. Są to kwoty, które oscylują w widełkach od kilkudziesięciu do około 150 złotych za przelot w dwie strony. W czasie takiej jednodniowej wycieczki odpadają nam też ceny dotyczące zamieszkania, w wybranym przez nas mieście. Negatywem jest jednak to, że mamy niewiele czasu na oglądanie odwiedzanego miasta i musimy hamować się tylko do jednego miasta. Kolejnym negatywem jest znikomy wybór miejscowości, do których linie lotnicze proponują swoje całodniowe loty. Mimo to wielu turystów korzysta z tej opcji wyjazdowej..


Zobacz:
Jak szybko schudnąć w tydzień