Home › Fajne tereny na urlop znajdziesz w tym tekście

Fajne tereny na urlop znajdziesz w tym tekście

Usytuowana na Wzgórzu Koneckim Sielpia ze względów geograficznych i niebywale atrakcyjnych terenów uznawana jest za Perłę ziemi świętokrzyskiej na tle lokalnych ośrodków letniskowych. Sielpię usytuowaną tuż przy zalewie Czarnej Koneckiej w otoczeniu lasów sosnowych charakteryzuje specyficzny mikroklimat, który jest rezultatem roztaczających swój aromat olejków sosnowych. Sprzyja on przede wszystkim osobom , które mają wszelkiego rodzaju schorzenia dróg oddechowych. Na gości , którzy odwiedzają Sielpię czeka dobrze urozmaicona baza noclegów. Obok prywatnych kwater mają do dyspozycji domki letniskowe o podwyższonym standardzie wyposażenia usytuowane w lesie tuż nad brzegiem zbiornika wodnego. Dzięki bogatemu wyposażeniu gwarantują nie wyłącznie jak najlepsze warunki lokalowe, ale również wiele atrakcji, które uprzyjemniają spędzenie urlopu nawet podczas złej pogody.Sielpia z bardzo rozbudowanym zapleczem rekreacyjnym to wymarzone miejsce wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku zarówno dla najmłodszych dzieci jak i osób starszych. Turyści mogą wypoczywać na pięknej plaży i zażywać kąpieli w Zalewie. Ośrodek w Sielpi to również świetna baza wypadowa dla osób, które preferują aktywną formę wypoczynku.

Z Sielpi można bez problemu pojechać do Bałtowa, by tam zobaczyć jedyny w swoim rodzaju Park Jurajski bądź do Jaskini Raj zlokalizowanej w sąsiedztwie Chęcin, która uważana jest za jedną z najbardziej unikalnych form przyrodniczych w Polsce.


Wyjazd do Sielpi to idealny sposób na udany wypoczynek dlatego planując nadchodzący wielkimi krokami letni urlop, można już pomyśleć nad rezerwacją jednego z domków letniskowych zlokalizowanych w przepięknej okolicy Zalewu Czarnej Koneckiej..