Home › Czy wiece, że podnośnik koszowy można wykorzystać w reklamie?

Czy wiece, że podnośnik koszowy można wykorzystać w reklamie?

Mało kto ma świadomość tego jak mnóstwo funkcjonalności ma to pozornie proste urządzenie. Wydawać by się mogło, że urządzeń dźwigowych używa się tylko na budowie. Jednakże w tym przypadku rzeczywistość nas zaskakuje. Maszyny popularnie nazwane podnośnikami koszowymi mamy możliwość wykorzystać w wieli branżach. Chociażby w reklamie.

Oczywiście nie ma to nie wspólnego z tworzeniem kampanii, ale w sytuacji kiedy zespół zaprojektuje już kampanię reklamową należy przejść do działania.

Montowanie dużych tablic bilbordów czy makiet, nie jest łatwym zadaniem.

Z reguły korporacje zlecają to zadanie firmom zewnętrznym zajmujących się montowaniem materiałów. Materiały z reguły zostają umieszczane w wysoko ulokowanych miejscach na dużym rozmiarze. Oczywiście po to, żeby można je było zauważyć przejeżdżając autem czy po prostu idąc po jezdni.

Im bardziej nietypowe lokum, tym bardziej. W tym momencie do działań wchodzi wykwalifikowana ekipa monterska. Muszą to być osoby posiadające prawo do użytkowania z narzędzi transportu bliskiego, wyposażone w sprzęt odpowiedni do wykonywanej pracy. Podnośniki koszowe gwarantują sprawne dotarcie do miejsc ulokowanych nawet na trzydziestu metrach. Platforma doskonale zastępuje rusztowanie, którego po prostu nie trzeba konstruować, co będzie oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Pracownicy mogą w komfortowych warunkach wykonywać swoją pracę..


<< Poprzedni
Następny >>